Logo 200 by the Sea

Tickets vanaf nu verkrijgbaar

Volg ons ook op: 

Line-Up & Time table

200 acts voor 200 jaar Scheveningen Bad tijdens 200 by the Sea Festival

> Get your tickets here <

Zondag 30 september: 17.00 - 23.00 uur

Zaterdag 29 september: 12.00 - 00.00 uur

Vrijdag 28 september: 16.00 - 02.00 uur

Donderdag 27 september: 18.00 - 23.00 uur

> Get your tickets here <


TIMETABLE ZONDAG 30 SEPTEMBER

Kurhaus - Gevers Deynootplein 30

17:30 Son Mieux

19:00 splendid music

20:45 Ronnie Flex & Deuxperience

21:45 Sunny Sjoerd (Sjoerd van Schuylenburch)

> Get your tickets here <


TIMETABLE  ZATERDAG 29 SEPTEMBER

See Lab - Duinstraat 55

.

See Lab - Main Stage

13:50 Van Wanko

15:00 The LVE

16:15 Three Little Clouds

17:45 Muji Roux

19:00 Ten Years Today

20:15 TAPE TOY

21:30 Kees van Hondt

22:45 Den Haag Soundsystem

.

See Lab - Anke

13:15 Anna Lotte

14:15 Jitske

15:15 Dusty Stray

16:15 Loren Nine

17:30 Roel Pothoven

18:45 John-Lewis Cabot

20:00 Josephine (Be)

21:00 Jara

.

See Lab - Attic

13:10 SpeakEasy

14:10 Smudged Toads

15:10 Marin Pols

16:10 The Bunny Bonanzas

17:15 Aestrid

18:30 The Leslies

19:45 NovaWilde

21:00 Scram C Baby

21:50 Dj Generate

.

See Lab - Japanese Garden

15:40 New Dosis Audio

16:45 You And The Sky

18:00 Filthy Felons

19:15 Ocean Tribe

20:30 Two Shakes of a Lamb's Tail

.

See Lab - The Lab

13:55 Vic Willems

15:10 Cas&Gaby

16:55 Lion's Denn

18:10 Innovation

19:10 Mark Jason Williams

20:10 Dion Roman

20:45 Dj Axel

22:20 Bunkerface

.

See Lab - Rubins

13:55 Willie Darktrousers

14:55 Awash

16:10 Innovation

17:10 Banana Savannah

18:05 Meadowlake

19:05 Borka Balogh

20:05 Oliver Pesch

21:10 Tiger Pilots

22:00 Paolo Morena

.

See Lab - Savasound

13:20 Mother Bass

14:25 Dishking

15:10 Lucas Eli

15:50 DeVisie

16:50 Morres

17:50 General Jabbah

19:10 Callkoen

20:15 Jibber Jabber & the Jams

21:30 The Mutations

22:45 CYNBEL

.

De Braai – Keizerstraat 69

14:30 Betty Andeweg

14:50 Ruud Ouwekerke

15:15 Marieke Hermsen

15:45 Lisa Sprenkels

16:40 Delayedape

17:05 Ymca Bandcoaching: Catchy

17:25 Ymca Bandcoaching: No Justice

17:45 Ymca Bandcoaching: Unknown

18:05 Ymca Bandcoaching: Sugarskulls

18:25 Ymca Bandcoaching: Sunday's The End

18:45 Ymca Bandcoaching: Concentrated Hours

19:25 Siggi Florentina

20:10 Girlstalk

21:20 The Frontliners

.

De Maatschappij - Keizerstraat 67

19:40 Something Like Sunshine

20:40 Melissa Greener

22:05 Jonne Vela

.

Keizerstraat

13:00 - 16:00  Blaas of Glory

> Get your tickets here <


TIMETABLE: VRIJDAG 28 SEPTEMBER

See Lab - Duinstraat 55

.

See Lab - Main Stage

16:50 Stennis

18:05 Diane Grace

19:15 Hallo Venray

20:45 Anemone

21:45 Suburbs

.

See Lab - Anke

16:45 Jaimy Versteeg

17:50 Teddy Macrander

18:45 Dax

19:45 Djangus

20:25 Mill Green

22:15 Micah & Julia

.

See Lab - Attic

16:30 Green Policy

17:30 Amaroc

19:00 Massi

20:15 O, Kutjes

21:15 De Havilland

22:30 Fets

.

See Lab - Japanese Garden

17:00 Banty Holler

18:00 Last Thursday

18:45 Donkey Kung Fu

19:45 Prins

20:45 Temple Fang

21:45 The Grey Pants 

23:00 Maudlin

.

See Lab - The Lab

18.00 Theo Sieben

19:30 Amber Kamminga

20:30 Micah

21:30 Paolo Morena

.

See Lab – Rubins

17:35 Teddy Macrander

18:30 Charmplay

19:35 Tim Dawn

20:35 Josephine

21:45 Velosso

.

See Lab - Savasound

17:15 Clasine

18:15 The Shady Greys

19:15 Mister Pretty

20:15 Skiff

21:30 The Fiscus

22:30 Rogier Pelgrim

.

Saturnus Live Music - Keizerstraat 58 

19:25 Those Foreign Kids

21:05 AVI ON FIRE

22:30 Hausmagger

00:10 De Kraaien

01:15 TechnOrkesT

.

Braai - Keizerstraat 69

17:15 Fred Ploegman

18:00 Your Intervention Band

19:00 CODE 69

20:00 Ramon Potterband

21:00 What About Sunday

22:00 Axe' Us

23:00 Dj Richard Moti

.

De Maatschappij - Keizerstraat 67

17:45 Giovanna's Zoo

18:55 AYONNE

19:55 Gangabella

21:15 Last Thursday

> Get your tickets here <


TIMETABLE DONDERDAG 27 SEPTEMBER

See Lab - Duinstraat 55

.

See Lab - Main Stage

18:00 Madhara

19:00 AVA NOVA

20:00 FFOOSS

21:05 Abdomen

22:05 Alcuna Wilds

.

See Lab - Anke

18:55 Collin Hoeve

20:10 I Took Your Name

21:10 Robin Kester

.

See Lab - Attic

18:45 Onwijs Gijs

19:30 Rachman & NOVA

21:00 Dwayne Franklin & Daddy Jacob

22:30 Het Gezelschap

.

See Lab - Japanese Garden

18:25 Bauwien

19:25 Ismena Goossen

20:30 Eiger

21:45 Nimbus

.

See Lab - The Lab

18:45 Johnny Bruce Muller 

19:45 Bakersongs

.

See Lab - Rubins

18:05 El Cappuccino

18:45 Lyo

19:45 Rubenson

20:45 My Own Army

21:45 Scarlet Rose

.

See Lab - Savasound

18:20 Paracetamøl

19:20 Suzy V

20:20 LONE WOLF

21:30 Laura Jorinde

22.30 Trust Us We're Liars at 200 By The Sea

.

Saturnus Live Music - Keizerstraat 58

20:25 The Limiters

21:35 Ten Times A Million

23:15 Indian Askin

00:05 DJ Team Candy Says

.

De Braai - Keizerstraat 69

18:00 Who's Phill

18:20  CooCoo

18:40 Marleen Klompenhouwer

19:00 Anne Roos Teunissen

19:20 Double

19:40 Yourstage: N-Sar

19:55 Yourstage: Izabella

20:05 Yourstage: Fadouad

20:10 Yourstage: Ytim

20:15 Yourstage: Fdg

20:20 Yourstage: Go Hard

21:05 Level Up Presents: Jamie Zwart

21:35 Level Up Presents: Cheyenne & Jerrel

22:20  Get The Funk Outta My Kitchen // 200 by the Sea

.

Muziekcafé De Maatschappij - Keizerstraat 67

18:45 Sharon Overkamp

19:55 Blue Monday

21:00 Melle De Boer

22:15 Tom Vrolijk

23:15 Laura Jorinde

> Get your tickets here <



Volgen op:  - 200 by the Sea - info@200bythesea.nl - 0643022945